Wellspect webinar 'Proctologie: (on)zichtbaar leed'
Written by Merel Zitter, 20-mei-2020
Op 28 april jl. organiseerde Wellspect in samenwerking met Lidy van Driel-Rooks, verpleegkundig specialist MDL in het Maasstad Ziekenhuis Rotterdam, voor het eerst een webinar voor continentieverpleegkundigen en verpleegkundig specialisten.
Read moreOnderwerp: darmspoelen, darmdisfunctie
LoFric Elle wint Red Dot voor buitengewoon ontwerp
Written by Merel Zitter, 11-mei-2020
De Red Dot Award jury heeft besloten: LoFric Elle wint een Red Dot voor haar unieke ontwerp tijdens de Red Dot Award: Product Design 2020. Hiermee is Wellspect één van de winnaars van ’s werelds meest gerenommeerde ontwerpwedstrijd.
Read moreOnderwerp: Lofric Elle
Wellspect Benelux lanceert een scala aan social media kanalen
Written by Jeffrey van der Steen, 6-mei-2020
Wellspect Benelux heeft sinds kort haar aanwezigheid op social media flink uitgebreid. Naast een eigen YouTube kanaal met product- en instructievideo’s, kunt u ook verscheidene activiteiten op LinkedIN, Facebook en Instagram verwachten.
Een nieuw product, een nieuwe aanpak
Read moreOnderwerp: Navina, LoFric, zelfkatherisatie, social media, productvideo, instructievideo